Zijn er extra kosten waar ik rekening mee moet houden?
Bij Djunes houden we van duidelijkheid. Daarom is de prijs van onze photobooths zo compleet mogelijk, zodat je niet voor verrassingen komt te staan. In de basis zit eigenlijk alles wat je nodig hebt al inbegrepen: bezorging binnen een bepaalde afstand, installatie en demontage, onbeperkt printen en een gepersonaliseerd fotoframe.
In sommige gevallen kunnen er wel extra kosten bij komen. Dit heeft meestal te maken met de locatie van je event. Is de afstand groter dan 80 km vanaf Noordwijk of 40 km vanaf Tilburg en Apeldoorn? Dan rekenen we €0,50 per kilometer (heen en terug) voor zowel het brengen als ophalen van de photobooth.
Daarnaast kun je er zelf voor kiezen om kosten te besparen door de photobooth op te halen en terug te brengen. In dat geval ontvang je juist tot €100,- korting. Dit is dus geen extra kost, maar juist een voordeel als je flexibel bent.
Verder zijn er geen verborgen kosten. We stemmen alles vooraf met je af, zodat je precies weet waar je aan toe bent en achteraf niet voor verrassingen komt te staan. Zo kun jij zorgeloos genieten van je event.
Bekijk vergelijkbare of aanvullende vragen
- Vraag 1
- Vraag 2
- Vraag 3
English